Menu Zamknij

Jubileuszowe spotkanie polskiej grupy badawczej systemów uczących się

Kiedy? 23-24 października 2023
Gdzie? Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

W dniach 23 i 24 października 2023 roku odbędzie się jubileuszowe spotkanie polskiej grupy badawczej systemów uczących się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

W związku z tym, zachęcamy do zgłaszania własnych referatów na to wydarzenie. Preferowanym terminem składania zgłoszeń jest 10 września 2023 roku. Osoby zainteresowane prezentacją prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod odnośnikiem: Zgłoszenia.

Mamy również przyjemność poinformować, że możliwe jest zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu bez prezentacji. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj: Uczestnictwo.

Podczas spotkania odbędą się prezentacje oraz panele dyskusyjne, których głównym tematem będzie „Interpretacja i wyjaśnialność uczenia maszynowego”. Wykłady na ten temat wygłoszą renomowani eksperci, m.in.:

  • prof. Jerzy Stefanowski,    
  • prof. Michał Woźniak,    
  • prof. Przemysław Biecek    
  • prof. Marcin Grzegorzek.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, serdecznie zachęcamy do rejestracji uczestnictwa w spotkaniu jak najszybciej. Rejestracja możliwa jest poprzez stronę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *